Монастир

Намісник монастиря співслужив Архієпископу Іларіону в Млинові

30 липня 2017 року, у 8-у неділю після П’ятдесятниці, в день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську парафію смт Млинів.

На подвір’ї храму владику Іларіона зустрічали вихованці Недільної школи, які разом із своїми вчителями Світланою Швайчук, Оленою та Світланою Шендерою підготували Його Високопреосвященству літературно-музичну композицію.

У віршах, піснях найменші парафіяни прославляли Отця Нашого Небесного та подякували владиці за нелегку працю на Ниві Христовій, побажавши сил і натхнення для подальшого духовного служіння в ім’я Єдиної Помісної Православної Української Церкви.

Староста храму Микола Коханюк від всіх парафіян вручив Його Високопреосвященству запашний український коровай, а настоятель парафії прот. Тарас Варварук, подякувавши владиці за постійну підтримку та запросив архієрея очолити Божественну літургію: «Дорогий наш Архіпастирю! У своїх руках я тримаю чесний і животворящий Хрест. Маю уповання, що Ви взявши його у свою десницю, уділите нам Архієрейське благословення, котре стане нам запорукою ще ревнивіше послужити на славу Божого Імені.

Просимо Вас піднести молитву за наш багатостраждальний український народ, особливо зараз у часи тяжких його випробувань. На сході нашої держави стоять українські воїни серед яких і наші парафіяни. Чимало кращих синів України полягло. Неоминула ця біда і нашу парафію. Помоліться владико за їхні безсмертні душі, помоліться також і за їхні родини, а також і за кожну християнську душу, за всіх і за все.»

За богослужінням архієрею співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе); настоятель храму протоієрей Тарас Варварук; духовенство Млинівщини на чолі із благочинним протоієреєм Володимиром Левандовським; намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній (Бордюк); намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах ігумен Онуфрій (Ляда), декан Шведсько-Скандинавського деканату ігумен Серафим (Фуремальм) та прибуле духовенство.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Помолились також і за героїв «Небесної Сотні» та воїнів які віддали своє життя захищаючи Незалежність України під час воєнних дій на Сході України.

Під час богослужіння владика Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Генріком Донербергом – кліриком Шведсько-Скандинавського деканату.

По завершенні літургії архієпископ Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом, після чого було проспівано уставне многоліття.


Підготував: прот. Тарас Варварук

image

Пасхальне вітання
Намісник монастиря - архімандрит Софроній (Бордюк) привітав зі Світлим Христовим Воскресінням

детальніше>>
image

"Світися Новий Єрусалиме, слава Господня над тобою зійшла..."
Пасхальні Богослужіння у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах

детальніше>>
image

Престольне свято головного храму Монаcтиря
6 травня 2019 року братія монастиря відзначила престольне свято - святого великомученика Георгія Побідоносця

детальніше>>

Святині обителі

image

Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»

детальніше>>

image

Ікона Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

детальніше>>

image

Ікона священномученика Гермогена, Патріарха Московського, Чудотворця

детальніше>>

image

Частки мощів преподобних Іова та Амфілохія Почаївських

детальніше>>

image

Частки мощів преподобних отців Києво-Печерських

детальніше>>

image

Ікона священномученика Макарія, митрополита Київського, з часткою його нетлінних мощів

детальніше>>

image

Ікона святого пророка Іллі

детальніше>>

image

Ікона святої великомучениці Параскеви з часткою її нетлінних мощів

детальніше>>

image

Ікона святого великомученика Георгія Побідоносця

детальніше>>

image

Ікона з часткою мощів та сандалією з мощів святої великомучениці Варвари

детальніше>>

image

Частка мощів великомученика і цілителя Пантелеймона

детальніше>>

image

Напрестольний хрест з часткою Животворчого Древа Господнього

детальніше>>

image

Ікона Божої Матері “Несподівана Радість”

детальніше>>

image

Ікона Божої Матері “Казанська”

детальніше>>
Козаки