Монастир

Архімандрит Софроній (Бордюк)-намісник

Архімандрит СОФРОНІЙ (в миру Бордюк Володимир Миколайович), народився 15 липня 1982 року Божого в сім’ї православних християн, у місті Рівне.

У 1988 році пішов на навчання до першого класу середньої школи №25 м. Рівного. У 1993 році перейшов на навчання до Рівненської ЗОШ №28. Пізніше продовжував навчання у педагогічній гімназії при Рівненському державному педагогічному інституті, яке успішно завершив у 1999 році.

У цьому ж році вступив одночасно на навчання до Рівненської духовної семінарії, навчання у якій закінчив у 2004 році та до Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «Психологія», який закінчив у 2004 році отримавши диплом з відзнакою.

У період з 2004 по 2007 роки навчався у аспірантурі Рівненського державного гуманітарного університету. А в листопаді 2009 року захистив кандидатську дисертацію у Спеціалізованій вченій раді Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля (м. Луганськ) за спеціальністю 13.00.07 – теорія та методика виховання та здобув вчену ступінь кандидата педагогічних наук.

Починаючи із 1993 року прислуговував у Свято-Степанівській Церкві міста Рівного. А з відкриттям Свято-Покровського кафедрального собору був паламарем у храмі. 14 жовтня 2001 р.Б. був нагороджений медаллю «Свято-Покровський кафедральний собор» за вагомий внесок у будівництво Свято-Покровського кафедрального собору міста Рівного, розбудову Української Православної Церкви Київського Патріархату та на честь освячення собору.

З грудня 2000 по лютий 2002 року був регентом Свято-Покровської парафії міста Березне, пізніше регентував на Свято-Преображенській парафії с. Оржів, Свято-Воскресенській парафії смт. Корець, Свято-Миколаївській парафії с. Корнин, Свято-Покровській парафії с. Антопіль.

Починаючи з 2002 року працював на посаді практичного психолога педагогічного ліцею при Рівненському державному гуманітарному університеті, а з 2004 року – викладач кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету, у 2006 році був переведений на кафедру управління освітою РДГУ. У 2007 році переведений на посаду старшого викладача цієї кафедри, а від жовтня 2010 року на посаді доцента Рівненського державного гуманітарного університету та заступника декана з навчально-методичної роботи. У період з 2006 до тепер працюю на посаді викладача Рівненської духовної семінарії.

14 січня 2009 року Божого Митрополитом Рівненським і Острозьким Євсевієм у Свято-Воскресенському кафедральному соборі був рукоположений у сан диякона-целібата. Пізніше зарахований до братії Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах та призначений штатним дияконом цієї обителі.

28 березня 2009 року Божого, з благословення Митрополита Рівненського і Острозького Євсевія, архімандритом Олексієм (Мензатюком) намісником Свято-Георгіївського чоловічого монастиря був пострижений у чернецтво.

З 23 січня 2012 року Божого призначений на дияконське служіння у Свято-Михайлівську парафію м. Рівне (обласна дитяча лікарня).

31 травня 2012 року за Божественною Літургією у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне Архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном рукоположений в сан ієромонаха.

До 15 липня 2013 року ніс послух штатного священика Свято-Варваринського монастиря м. Дубно. Пізніше призначений благочинним Свято-Георгіївського монастиря.

23 березня 2013 року до дня Святої Пасхи нагороджений наперсним хрестом.

Відповідно до рішення Священного Синоду УПЦ КП від 27 липня 2013 року (журнал №35) призначений намісником Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах.

18 серпня 2013 року за Божественною Літургією у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне Архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном піднесений до сану ігумена.

4 червня 2015 року у Неділю 0-ту після Пасхи, за щиру і ревну працю на благо Святої Української Православної Церкви Київського Патріархату, Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом нагороджений хрестом з прикрасами.

07 квітня 2019 року, у 4-ту Неділю Великого Посту, в день Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, за Божественною Літургією у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівного Блаженнійшим ЄПІФАНІЄМ Митрополитом Київським і всієї України возведений в сан архімандрита

image

Пасхальне вітання
Намісник монастиря - архімандрит Софроній (Бордюк) привітав зі Світлим Христовим Воскресінням

детальніше>>
image

"Світися Новий Єрусалиме, слава Господня над тобою зійшла..."
Пасхальні Богослужіння у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах

детальніше>>
image

Престольне свято головного храму Монаcтиря
6 травня 2019 року братія монастиря відзначила престольне свято - святого великомученика Георгія Побідоносця

детальніше>>

Святині обителі

image

Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»

детальніше>>

image

Ікона Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

детальніше>>

image

Ікона священномученика Гермогена, Патріарха Московського, Чудотворця

детальніше>>

image

Частки мощів преподобних Іова та Амфілохія Почаївських

детальніше>>

image

Частки мощів преподобних отців Києво-Печерських

детальніше>>

image

Ікона священномученика Макарія, митрополита Київського, з часткою його нетлінних мощів

детальніше>>

image

Ікона святого пророка Іллі

детальніше>>

image

Ікона святої великомучениці Параскеви з часткою її нетлінних мощів

детальніше>>

image

Ікона святого великомученика Георгія Побідоносця

детальніше>>

image

Ікона з часткою мощів та сандалією з мощів святої великомучениці Варвари

детальніше>>

image

Частка мощів великомученика і цілителя Пантелеймона

детальніше>>

image

Напрестольний хрест з часткою Животворчого Древа Господнього

детальніше>>

image

Ікона Божої Матері “Несподівана Радість”

детальніше>>

image

Ікона Божої Матері “Казанська”

детальніше>>
Козаки